Anadolu Yakası Parça Eşya Taşıma

Anadolu yakası parça eşya taşıma ile herhangi bir mahallesinden aldığımız parça eşyalarınızı içi dışı tertemiz ve hijyenik olan servis araçlarımızla İstanbul içinde adalar dahil olmak üzere istediğiniz adrese teslim etmekteyiz. Kalite standartlarına uygun olan firmamız Anadolu Yakası nakliyat uzun yıllar boyu tecrübeye sahip olduğundan dolayı müşteri memnuniyeti bizler için en öncelikli kriterdir.

Hızlı ve itinalı bir şekilde paketleme yapılarak koliye yerleştirilen eşyalarınız zarar görmeden adrese teslim edilmektedir.  

Bu konuda gayet hassas davranan firmamız Anadolu yakası eşya taşımamüşterileriyle iş alımı öncesinde yapmış olduğu sözleşmeyle teslim aldığı eşyaları sigortalayarak nakliyecilik yapmaktadır. Bunların haricinde, taşınmasını istediğiniz mobilyalarınız varsa itinayla parçalar halinde sökülerek çizilmemeleri için ambalajlanır.  

Daha sonra servis araçlarına itinayla yerleştirilmesinin akabinde teslimat yapılır. Montajlama yapılması gereken mobilyalarınızın dikkatlice kurulumları yapılarak işlemlerimiz tamamlanmaktadır.

Anadolu Yakası parça eşya nakliye firmamızın tertip ettiği düzenli seferleriyle dilediğiniz zaman istediğiniz yere uygun fiyatlarla nakliye hizmetinden faydalanabilirsiniz. Sizleri eşya paketlemek, taşımak, paketi açmak ve mobilya montajı ile uğraştırmak gibi zahmetlerden kurtarıyoruz. Parça eşya taşıma işinizi bize teslim edin, eşyalarınızı çabucak profesyonelce yerleştirelim. Strese girip yorulmadan yapılacak işin büyük kısmını biz üstlenelim.

Beykoz evden eve nakliyat parça eşya taşıma konusunda uzman kadromuzla sizlere kaliteli hizmet verebilmemiz için vakit kaybetmeden bir an önce firmamızla irtibata geçin. Erken rezervasyon indiriminden siz de faydalanın.