Avrupa Yakası Parça Eşya Taşıma

Firmamız tarafından verilen Avrupa yakası parça eşya taşıma ile bir miktar eşyanızı taşımak istediğiniz herhangi bir mekana teslim etmeye dayalıdır. Mesela kiraya taşındınız ve kendinize ait bir oda kadar eşyanız var. Bu durumda irtibata geçeceğiniz hem ev nakliye şirketleri hem de kargo firmaları sizlere çok büyük rakamlar verecektir.  

Avrupa yakası parça eşya taşımacılığı firmamızda ise bu durum tamamen farklıdır. Parça eşyalarınız aynı yöne doğru hareket eden filomuzda çok daha ekonomik olarak taşınmaktadır.

Avrupa yakası parça eşya nakliyat firmamızda mobilya montajı ve beyaz eşya gibi elektrikli ev aletlerinizin sökülüp takılması konusunda tecrübeli kişilerden oluşan ekibimiz, eşyalarınıza zarar gelme riskini sıfıra indirecek şekilde istifleme ve teslimat yapmaktadırlar.  

Beykoz nakliyat ile Avrupa standartlarındaki hizmetlerimiz sözleşmeli ve sigortalıdır. “Eşyalarınıza gözümüz gibi bakarız” sloganıyla hareket eden parça eşya taşıma firmamız, sorunsuz bir şekilde yıllardır bu sektörde hizmet vermektedir.

Çeşitli sektördeki şirket ve fabrikaların imalat ürünlerini içiniz rahat bir şekilde teslim edebilirsiniz. Avrupa yakasının herhangi bir semtinden adalar dahil olmak üzere İstanbul’un dilediğiniz ilçesine az ya da çok demeden parça eşyalarınızı hijyenik araçlarımızla taşıyabiliriz.  

Avrupa yakası eşya taşıma rakiplerine hem hızı, hem kaliteli hizmet anlayışı, hem de piyasadaki en uygun fiyatlarıyla büyük fark atmaktadır. Fazla söze ne hacet, daha fazla bilgi için iletişim numaramızdan firmamızı istediğiniz zaman arayabilirsiniz.