Kavacık Evden Eve Nakliyat

Kavacık evden eve nakliyat firması arayıp ev taşıma işlemi gerçekleştiren müşterilerimize hizmet sunuyoruz. Firmamız 1991 yılından bu yana Beykoz Kavacık bölgesinde aktif olarak hizmet sunmaktadır. 

Beykoz evden eve nakliyat bilindiği üzere Kavacık bölgesini de kapsamaktadır. Aslında burada hizmet sunan firmaları Beykoz bölgesinde de sorgulayabilirsiniz. Evden eve nakliyat konusunda bu sayfamızda sizlere kısa bilgi sunacağız. Hizmetlerimiz, paketleme sistemimiz eşya depolama ve şehirlerarasına eşya nakli nasıl yapılır. Müşteri ve hizmet sunanın hakları üzerinde duracağız. 

FİRMAMIZ 

Bünyesinde 2 avukat 3 muhasebeci ve çağrı merkezinde 12 tane personelden oluşup, taşıma işlemini gerçekleştiren ekibimiz ise sayısı her geçen gün artıp şuanda 30’un üstünde yer almaktadır. Burada sistem son derece disiplinli ve akıcı bir şekilde gerçekleşmektedir.  

Şirketimiz Şehirler arasına istek ve tavsiyeleriniz doğrultusunda eşyalarınızı nakleder. Bütün taşımalar tarafımızca sigorta sistemi ile garanti altına alınmaktadır. Burada meydana gelebilecek herhangi bir ücret bedeli kesinlikle müşterilerimize yansımaz tamamı firmamız tarafından karşılanmaktadır. 

ŞEHİR İÇİ EV TAŞIMA 

Şehir içi ev taşıma bir günlük bir süre zarfında gerçekleşir. Burada firmamız ile anlaşıp taşınma tarihini belirtmeniz dışında yapılacak başka hiç bir eylem sizlere düşmemektedir. Firma personelimiz taşınma günü adresinizde hazır bulunarak öncelikle eşyalarınızın paketlenme aşamasını tamamlar daha sonra özel olarak evden eve nakliyat için tasarlanmış araçlarımıza eşyalarınız yüklenir. Yeni adresinize doğru yol alınır. Ayrıca mobilyalarınızdan ufak tefek kırılacak eşyalarınıza kadar bütün eşyalarınızın toplanıp yeni evinize yerleştirilmesine kadar her şey ekibimiz tarafından yerine getirilir. Kavacık nakliyat hizmetlerini bu şekilde alabilirsiniz. 

ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT 

Şehirler arası nakliyat işlemi son derece önemli bir süreçten geçer. Burada sizlere en önemli tavsiyemiz ücretsiz eksper servisimizden mutlaka yararlanmanız olacaktır. Ücretsiz eksper servisi sayesinde firmamız sizlere bir personelini göndererek eşyalarınızın önceden keşfedilip önlem alınmasını sağlar. Önemi ise ortaya çıkabilecek bütün aksilikleri ortadan kaldırmasıdır. Kavacık nakliye firmaları bu hizmeti sizlere sunmaktadır.